Log in

Ak Parti Gemlik Kadın Kollarından Şehit ve Engelli Annelerine Kahvaltı Programı

Ak Parti Gemlik Kadın Kollarından Şehit ve Engelli Annelerine Kahvaltı Programı Ak Parti Gemlik Kadın Kollarından Şehit ve Engelli Annelerine Kahvaltı Programı

Ak Parti Gemlik Kadın Kolları anneler günü münasebetiyle şehit ve engelli annelerine program düzenledi.

Kadın Kolları başkanı Şükran Ersöz, "Bu özel Gün de sizin gibi özel annelerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz,  İmtihanı zor annelerimiz hepiniz hoşgeldiniz" dedi.

Ersöz kahvaltı programında yaptığı açıklamada; "Hayatta insanın  başına her türlü imtihan geliyorken  sizlere en çetini en ağırı gelmesi aklımıza su ayeti kerimeyi getiriyor: '' Allah insana kaldıramayacağı yükü yüklemez. ''(Bakara süresi) Sizlere verilen bu yükle ne kadar güçlü anneler olduğunuzu bir kez daha görüyoruz. Rabbim yaşadıklarınızın mükafatını en güzel şekilde karşılığını verecektir. Biliyoruz ki cennet annelerimizin ayakları altındadır. Her zaman siz değerli annelerimizin yanındayız. Anneler Gününüz Kutlu Olsun" dedi.

Programa Ak Parti ilçe başkanı Zafer Işık, Gemlik Belediye başkanı Refik Yılmaz, Belediye başkan yardımcısı Ahmet Avcı ve diğer davetliler ile, şehit ve engelli vatandaşlarımızın anneleri katıldı.

GHA Gündem Haber Ajansı

GHA Gündem Haber Ajansı

Web site: www.gemlikgundemgazetesi.com
Yorum eklemek için giriş yapın