Log in

15 Temmuz futbol müsabakası

15 Temmuz futbol müsabakası 15 Temmuz futbol müsabakası

   15 Temmuz Etkinlikleri kapsamında, Gemlik Belediyesi ve Gemlik Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği tarafından düzenlenen futbol müsabakası, Umurbey Recep Tayyip Erdoğan Stadyumunda yapıldı.

   Müsabakada geçtiğimiz günlerde yaşanan acı olayda hayatını kaybeden meclis üyesi Av. Özgür Aksoy ve şehit Polis İdris Büyükdönmez de unutulmadı. Gemlik Protokolü ile cezaevinde yatan kader mahkûmlarının karşılaştığı müsabakada, beyaz formada Av. Özgür Aksoy’un adı yazarken, kırmızı formada ise İdris Büyükdönmez isimleri yer aldı.

   Müsabaka öncesi Gemlik Belediyesi bandosu sahne aldı. Ardından konuşma yapan GESYAD Başkanı Şükrü Deviren; ‘’Gemlik Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği olarak sporla, sanatla vatandaşlarımızı buluşturarak önemli mesafe kat ettik. Her geçen gün de desteğimiz artıyor. Bu defa da geçtiğimiz hafta yaşanan olayda hayatlarını kaybeden Özgür Aksoy ve şehit polisimiz İdris Büyükdönmez ile birlikte şehitlerimiz ve 15 Temmuz’u unutmamak için bir araya geldik. Destek verenlere teşekkür ederiz.

   Derneğimizin pek çok etkinliğinde yer alan, Gemlik’in önemli değerlerinden Başsavcımız Ömer Mete terfi ederek Muş İli Başsavcısı oldu. Biz Gemlik’e olan katkılarından dolayı kendisine teşekkür ediyor ve plaket vermek istiyoruz’’ dedi.

   Başsavcı Ömer Mete de plaketten dolayı teşekkür ederek; ‘’Gemlik severek çalıştığım bir yer. Yarı memleket oldu benim için. Evladımın da doğum yer, memleketi Gemlik. Devletimiz önemli bir görev verdi, bunu yerine getirmek için çalışacağız’’ şeklinde konuştu.

‘’Hükümlüler 4 – Protokol 2’’

   Müsabakada ise hükümlülerden oluşan kadro ilk yarıyı 3-0 önde kapatırken, ikinci yarı da yine hükümlülerin 4-2’lik üstünlüğü ile tamamlandı. Müsabaka sonrasında baklava ikram edildi. Protokol takımının golleri Başsavcı Ömer Mete ve Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Yaşar İslam’dan geldi. Kadroda Liman Başkanı Asım Sulu, Gündem Gazetesi Editörü ve Manşet Gazetesi sahibi Kazım Bulut, Gesyad Başkanı Şükrü Deviren gibi isimler de yer aldı. 

GHA Gündem Haber Ajansı

GHA Gündem Haber Ajansı

Web site: www.gemlikgundemgazetesi.com
Yorum eklemek için giriş yapın