Log in

Musluoğulları Yapı Market Açılıyor

     Musluoğulları Yapı Market Açılıyor Musluoğulları Yapı Market Açılıyor

“Bölgemizin yapı marketi Gemlik’te” sloganıyla hizmete girecek olan Musluoğulları Yapı Market Perşembe günü görkemli bir törenle kapılarını açıyor.

 

     Musluoğulları Yapı Market Açılıyor

 

     İnşaat sektöründe yirmi, yapı marketi sektöründe ise beş senedir faaliyet gösteren Musluoğulları şirketi, ilçemiz ve bölgemizde bir ilk olma özelliğini taşıyan yeni bir yatırıma daha imza atıyor.

     İbrahim Ercan, Hacı Uslu, Murat Aygül ve Ömer Uslu ortaklığında faaliyete geçecek olan yeni Musluoğulları Yapı Market, Hürriyet Caddesi Celal Bayar Anadolu Lisesi yanındaki bin 300 metrekarelik kapalı alana sahip mağazasını 24 Mayıs 2012 Perşembe günü Saat 12.00’de görkemli bir törenle hizmete açıyor.

     Ürün yelpazesinde; el aletlerinden elektrikli el aletlerine, boyadan fırça ve rulo çeşitlerine, seramikten vitrifiyeye, banyo ve mutfak mobilyasından ankastre ürünlere, mobilya aksesuarlarından banyo ve mutfak armatür ve aksesuarlarına, su tesisatı malzemelerinden somun ve cıvata çeşitlerine, yapıştırıcı ve köpük çeşitlerinden iş güvenliği malzemelerine, kaba inşaat malzemelerinden bahçe-hobi malzemelerine kadar onlarca grupta binlerce çeşit bulunan Musluoğulları Yapı Market, deneyimli ve güler yüzlü personeliyle de sektöründe lider olmaya aday bir firma imajını şimdiden veriyor.

     İnşaat sektöründe bir çok başarılı projeye imza atmanın verdiği mutluluğa ve müşterilerinin güven ile beğenisine; yapı sektöründe ilçemize bir ilki kazandırmak suretiyle bir nevi teşekkür etmek istediklerini kaydeden şirket yetkilileri; müşterilerine bundan sonrada değerleri ve hedeflerinin üzerine kurulu bir müşteri ilişkisiyle, dürüst, samimi, kaliteli ve özverili bir şekilde hizmet vermek istediklerinin altını çizdiler.

      Araştırmacı ve yenilikçi bir anlayışla Yalova, Armutlu, İznik, Orhangazi ve Gemlik ilçelerinde sektörde öncü olmak istediklerini kaydeden şirket yetkilileri, açılışa özel kampanya ve indirimli fiyatlar uygulayacaklarını kaydettiler.

GHA Gündem Haber Ajansı

GHA Gündem Haber Ajansı

Web site: www.gemlikgundemgazetesi.com

Yorum Ekle

Yorum formu notu