Log in

SİZDEN GELENLER

TÜRKSÜZ ANAYASA

 

Ne oldu. Bu ülkenin %86,2 sini teşkil eden Saf Türk boyları böyle cezalandırılacak hangi suçu işledi de Türkiye'de Türkler uçuruma itiliyor?

Çünkü Milliyet duygusunun yok edilmesi imkânsız değilse de, Milli Devletlerin yıkılması her zaman mümkündür.

Selçuklu’nun da Osmanlı’nın da Cumhuriyet’in de ve tarihteki 180 devletin de kurucusu Türk milletidir. Ancak Türk Milleti bu sefer gerçekten öksüzdür.

Türksüz bir Anayasa Türklerin kurucusu ve sahip oldukları vatanlarında zaten öksüz iken öksüz bir parya haline gelmelerine sebep olacaktır.

Ama şunu da unutmamak gerekir Ülkenin ve Cumhuriyet’in geleceğini Türk Düşmanları değil, “Türk’üm, doğruyum, çalışkanım.” diyen Atatürk'ün gençleri belirleyecektir.

Atatürk’ün gençleri derken, ellerinde sopalar-taşlar, yüzlerinde maske olanlar değil; ellerinde kalem, kitap olanlardan bahsediyoruz. Ekmek almaya giderken yolunu şaşıranlar değil, okula gidenleri ele alıyoruz.

Ama bunun yapılması için Türk gencinin doğru yolu bulması lazımdır ve bu doğru yol şüphesiz okumaktan ve ırkının yüceliğine, üstünlüğüne inanmaktan geçer. Öyle hayali roman okumak değil gerçekleri okumak ve hedeflerimizi ona göre koymak gerekir.

Bizim hedef tarihimiz belli olmaz ama asıl hedefimiz bellidir, çünkü önemli olan hedefi belirlemektir, hayali bir hedef koyup peşinden koşmakla hedefe varılmaz. Gelelim bizim hedefimize, Türk milletinin yüceliği için en önemli hedef Turan’dır ve bu hedef er ya da geç başarı ile sonuçlanacaktır.

 

 

“Türkçü, milli çıkarları şahısların üstünde tutan, milli mukaddesata ve geçmişe saygı gösteren, görev ahlakı yüksek olan, haksızlıklarla savaşta korkusuz bir insandır.”  Nihal ATSIZ

 

 

M.A.T.

Yorum eklemek için giriş yapın